FysioCompany Den Bosch – Zuid zijn deuren geopend in de zomer van 2026. Per 1 december 2026 zullen wij de openingstijden verder gaan verruimen, wij zijn dan op dinsdag geopend tot 17:00 uur.
Wij kijken ernaar uit om samen uw klachten aan te pakken en te werken aan een optimaal herstel.



Deze praktijk bevindt zich in hetzelfde pand waar Chiropractie Den Bosch gevestigd is. Door de goede samenwerking met de chiropractors die hier werkzaam zijn, is er besloten om de handen ineen te slaan. Daarom zijn de deuren ‘in het mooie Den Bosch Zuid aan de Pettelaarseweg’ geopend.
Door de nauwe samenwerking worden mensen met complexere klachten beter geholpen. Er zijn al veel patiënten met klachten, aan bijvoorbeeld wervelkolom of schouder, naar elkaar doorverwezen om zo de best mogelijke resultaten te halen. Naast dat deze patiëntenpopulatie nu nog sneller geholpen kan worden, kunnen mensen met andere klachten nu op deze locatie terecht en staat er een gespecialiseerd team klaar om u te helpen!